CHONDRO PROTEKTIVA JSOU PRO NÁS NUTNOSTÍ

CHONDRO PROTEKTIVA JSOU PRO NÁS NUTNOSTÍ

Problémy s pohybem a pohybovým aparátem jsou typickým projevem moderní doby. Věříme, že účinnou prevencí – výživou s přidáním chondroprotektiv můžeme efektivně předcházet negativním projevům nemocí kostí, kloubů a šlach.
ŘASY

ŘASY

Nutrican je obohacen o modro-zelené sladkovodní řasy. Řasy jsou vynikajícím zdrojem prebiotik, minerálních látek a enzymů. Kromě toho mají silné protizánětlivé účinky a podporují zdravou střevní mikroflóru.
ZA STUDENA LISOVANÝ OLEJ ZE SLEĎŮNE NÁHRAŽKY

ZA STUDENA LISOVANÝ OLEJ ZE SLEĎŮNE NÁHRAŽKY

Krmivo obsahuje kuřecí tuk s přídavkem vysoce kvalitního za studena lisovaného oleje ze sleďů, bohatého na DHA, EPA a omega-3 mastné kyseliny. Tyto kyseliny hrají nezastupitelnou roli při podpoře zdravého nervového a cévního systému a zajišťují vysokou kvalitu srsti.
KVALITNÍ PROTEINY NE NÁHRAŽKY

KVALITNÍ PROTEINY NE NÁHRAŽKY

Krmiva NutriCan jsou vyrobena z kvalitních zdrojů proteinů: sušených kuřecích vnitřností a svaloviny, sušené kuřecí masové moučky, pro skvělou chuť obohacena o kuřecí játra.
+ PRO KVALITNÍ ŽIVOTVÝŽIVA HRAJE V NAŠEM ŽIVOTĚ KLÍČOVOU ROLI. MÁ ZÁSADNÍ VLIV NEJEN NA NAŠI FYZICKOU, ALE I PSYCHICKOU KONDICI. SUCHÉ KRMIVO – GRANULE TVOŘÍ V PŘÍPADĚ VAŠEHO PSA CCA 80-100 % DENNÍHO PŘÍJMU ŽIVIN. JE PROTO NAPROSTO KLÍČOVÉ VYBRAT TAKOVOU VÝŽIVU, KTERÁ OPTIMÁLNĚ POKRÝVÁ SPECIFICKÉ POTŘEBY PSŮ. KRMIVA NUTRICAN JSOU NAVRŽENA ODBORNÍKY SPOLEČNOSTI CANVIT NA ZÁKLADĚ DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI S VÝROBOU KRMIV A VITAMÍNOVÝCH PREPARÁTŮ. SLOŽENÍ KRMIV NUTRICAN JE VYVINUTO S MAXIMÁLNÍM OHLEDEM NA UDRŽENÍ DLOUHODOBÉHO ZDRAVÍ A KONDICE PSA.

AKTUÁLNĚ

Speciální výstava jagdteriérů
Nevíte kam vyrazit první školní víkend? Co třeba 3.9.2016 kdy se v Humpolci za podpory značky Nutrican uskuteční speciální výstav... Číst dál...
Kynolog roku 2015
20 červen 2016
Bylo nám ctí být partnery cen Kynolog roku 2015. Slavnostní předávání cen Kynolog roku 2015 proběhlo v sobotu 27. února 2015 v pražském divadle U22 za účasti pan... Číst dál...

Box Facebook

Registrace

Informace o uživateli.

Kontaktní formulář